Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Natalia Petryshyn

Lviv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

2

Jolanta BARCZYK

CZĘSTOCHOWA

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

3

Анджей Andrzej Dziediewicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

4

Monika Frejer

Gdansk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

5

Pola Sołobodowska

Sopot

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

6

Жданова Этери

Киев

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

7

Magdalena Nowak-Dresler

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

8

KATARZYNA PRZYTUŁA

Aleksandrów Łódzki

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

9

Paweł Felis

Bobrowiec

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

10

Nelli Buhaienko

KRIVOY ROG

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F75

-

229 PLN

11

Nataliia Mykhailets

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

12

Arkadiusz Ceynowa

Choczewo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Z kijaszkami przez Choczewo

Paid

13

Marta Ceynowa

Choczewo

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

14

Grażyna Smarszcz

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

15

Wiesław Smarszcz

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

M60

LĘBORSKIE LWY

Paid

16

AGNIESZKA BERSZTOLC

SUTNO

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

17

KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK

mazowieckie, Siedlce

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ŚWIADOMI SIEDLCE

Paid

18

Justyna Plichta

Polanica-Zdrój

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

19

Sławek Słowy

Łęczyce

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

20

Hanna Nowak

Pruszków

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

Żbiki Nordic Walking

Paid

21

Katarzyna Nowak

Pruszków

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Żbiki Nordic Walking

Paid

22

Emilia Kwidzińska

Luzino

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

Polipack Team GWE

Paid

23

Kamila Chołodowska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

24

Piotr K

Czerwonak

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

25

Izabella Koniak

Śrem

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

26

Yuliia Holovach

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

27

Lyudmyla Polishchuk

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

28

Danuta Postek

Poznań

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

29

Sylwia Rekowska-Kulwikowska

Lębork

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

30

Elwira Panek

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

31

LETIZIA MORENA

Bédarrides

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

229 PLN

32

LETIZIA MORENA

Bédarrides

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

33

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

TEAM BEROTU

229 PLN

34

Jakub Lotka

Stary tomyśl

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

TEAM BEROTU

229 PLN

35

Ganna Kukhar

Chmielnicki

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

36

Olena Shved

Chmielnicki

Ukraine

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

37

Albina Sushko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

38

Liudmyla Vasylivska

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

39

Hanna Smirnova

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

40

Natalia Voloshynenko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

41

Natalia Voloshynenko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

42

Iryna Shcherbuk

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

43

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

44

Szymon Kuźmicz

Maszewko

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Polipack Team GWE

Paid

45

Dominik Kuźmicz

Maszewko

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Polipack Team GWE

Paid

46

Magdalena Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

47

Bogumiła Kowalczyk

Chwaszczyno

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

48

Piotr Kowalczyk

Chwaszczyno

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

49

Taillebois Lise

Perpignan

France

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

50

Włodzimierz Bartosiewicz

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Face Nordic Walking Team

Paid

51

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KGHM METRACO PARTNER

183 PLN

52

Andrzej Czekryszew

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

53

Tomasz Nowaczyk

Gniezno

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

54

Dorota Rutkowska

Wołczkowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

229 PLN

55

Valentyna Nosal

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

56

Marharyta Maiorova

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

57

Bonin Yannick

Perpignan

France

Nordic Walking 21 km

M40

Team France

Paid

58

Lyudmyla Kirichenko

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

59

SANDRINE TALBOTIER

CASTRIES

France

Nordic Walking 21 km

F40

Team France

Paid

60

JEAN FRANCOIS AGUADO

CASTRIES

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

61

Piotr Przymusiński

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

62

Igor Wawrzyniak

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Polipack Team GWE

Paid

63

Beata Trybińska

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

64

Marian Małka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

65

Halina Banaszek-Popławska

Mszczonów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

229 PLN

66

Anna Górska - Stucka

Władysławowo

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

67

Krzysztof Zawadzki

zielona gora

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

68

Halina Kułakowska

OLKUSZ

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Katowicki Nordic Walking

Paid

69

Hubert Malicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

70

Slawomir Budny

OSTRÓW WLKP.

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Kalisia Nordic Team

Paid

71

Antoni Łazorko

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

72

Daria Konopa

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Avocado Wellness Club

229 PLN

73

Paweł Jan

Graniczna Wieś

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

74

Małgorzata Czerska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

75

Monika MARIA

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

76

Łukasz Bartosiewicz

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

77

Kateryna Chernikova

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

78

Svitlana Kucherniuk

Odessa

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

79

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

80

Sergiy Gulidov

Odessa

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

81

Serhii Shvydunov

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

82

Andrii Voronyak

Lwów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

83

Yana Kolisnyk

Kharkov

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

84

Andrii Steklov

Kiev

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

85

Adam Depczynski

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

-

Paid

86

Ruslan Rubel

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

87

Olena Chernikova

Киев

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

LET'S GO

Paid

88

LEJEUNE LESLIE

CABRIES

France

Nordic Walking 10km

F1

Team France

Paid

89

Eka Aptsiauri

Tbilisi

Georgia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Nordic Walking Georgia

183 PLN

90

Jolanta Miłkowska

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

91

Renata Kuziemko

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

92

Alexander Nikuradze

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 5 km

M30

Nordic Walking Georgia

Paid

93

Mikheil Shilov

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 10km

M1

Nordic Walking Georgia

Paid

94

Nikoloz Bochorishvili

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 5 km

M30

Nordic Walking Georgia

229 PLN

95

Helena Syldatk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

96

Mercédesz Vigh

Veresegyház

Hungary

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

97

Natalia Borowska-Ślusarczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Avocado Wellness Club

Paid

98

Judit Kőrösi

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Debrecen Sport Association

Paid

99

Anna Ścibut

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

229 PLN

100

Paulina Dziubczyk

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

101

Eugeniusz Gajewski

Gorzów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

MIASTO GORZÓW WLKP.

Paid

102

Katarzyna Komarzewska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

103

Małgośka Czerwińska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

104

Małgorzata Szewczuk

Bezrzecze

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

105

Karolina Lipińska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

229 PLN

106

Nataliia Romanenko

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

107

Ruslan Ishchenko

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

108

Raisa Redka

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

109

Vadym Sholukh

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

110

Mykola Matsko

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

111

Oksana Brul

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

112

Tetiana Oliinykova

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

113

Kostiantyn Brul

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

114

Iryna Serhiienkova

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

115

Nataliia Burdeina

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

116

Liudmyla Kramnysta

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

117

Anzhela Melnyk

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

118

Tetiana Such

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

119

Tetiana Bilokonska

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

120

Olena Tytarenko

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

121

Kateryna Telesheva

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

122

Iryna Danovska

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

123

Kondratenko Alla

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

124

Dorota Krawczyk

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

125

Rohozhyna Iryna

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

126

Oksana Shcherbyna

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

127

Robert Kowalak

Kostrzyn

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

Paid

128

Yuliia Ostapchuk

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

129

Serenella Scalas

Viareggio

Italy

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

130

Paolo Bianchini

Massarosa

Italy

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

131

Jarosław Bierć

Białystok

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

132

Andrzej Baliś

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

Paid

133

Zitouni Msid

berrchid

Morocco

Nordic Walking 5 km

M40

-

229 PLN

134

Krzysztof Kępa

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ADS Masna

Paid

135

Paulina Potera

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

136

Adam Puszkarski

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

Paid

137

Adam Klimczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Gosadi Nordic Team

Paid

138

Jana Cíchová

Zlin

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

SG.3 Zlín CZ

Paid

139

Małgorzata Puszkarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Gosadi Nordic Team

Paid

140

SALVI Christiane

GRAND COMBE CHATELEU

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

141

Françoise Levené

Montferrier sur Lez

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

142

Nadia Belkessam

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

143

Nadia Belkessam

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Women TNT

229 PLN

144

Dariusz Jaksina

Ruciane Nida

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

145

Karolina Hadaczek

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

146

Runowska Dorota

Drezdenko

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

147

Julia Klein

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

148

Piotr Sosnowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

149

Tadeusz Tarnowski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

150

Rey Christophe

AUBENAS

France

Nordic Walking 21 km

M40

Team France

Paid

151

Michael Blanchard

Castle Rock

United States

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

152

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Walking Lubasz

229 PLN

153

Antonino Giordano

Viareggio

Italy

Nordic Walking 21 km

M60

Nordic Walking Viareggio

Paid

154

Krzysztof Skiera

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Life Balance Place

Paid

155

Magdalena Wysocka

Skórzec

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

156

Rychert Lidia

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

157

Paweł Ciecierski

Ławy

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

158

Wojciech Mieszkuniec

Malbork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

159

Alessandro Bertacca

Viareggio

Italy

Nordic Walking 10km

M40

Nordic Walking Viareggio

Paid

160

Jarosław Mirkowski

Sopot

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

161

Marcin Pietrakowski

Gorzów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

162

Gariela Sulecka

Świecie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

163

Jacek Jędraszko

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

164

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

165

Beata Olszewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Avocado Wellness Club

229 PLN

166

Renata Cichocka

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

167

Pierre-Olivier Roux

MARSEILLE

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

168

Piotr Bajer

Frombork

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

169

Truchan-Bajer Bożena

Frombork

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

170

Bożena Bończyszyn

Charbrowo

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Polipack Team GWE

Paid

171

Witold Czarnecki

Rokietnica

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

172

Jacek Jasiukiewicz

Dobre Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Pozytywni Dobre Miasto

Paid

173

Małgorzata Bem

Olsztyn

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Pozytywni Dobre Miasto

Paid

174

Artur Zdanuk

Przęsocin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

175

Daniel Romanowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Luki Team Polska

Paid

176

Agnieszka Lambert

Gdansk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

229 PLN

177

Karolina Witucka

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

178

Jacek Witucki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

179

Marcin Rosak

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

KS trenujenordicwalking.pl

Paid

180

Marek Pierzchała

Luzino

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

181

MADAULE HANITRA

La rochette

France

Nordic Walking 21 km

F40

Team France

Paid

182

Barbara Dankiewicz

Łowicz

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

183

Franciszek Marczyński

Gościcino

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Polipack Team GWE

Paid

184

Tommy Aunan

Bellevue

United States

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

185

Valette Élisabeth

Cercié

France

Nordic Walking 10km

F40

Team France

Paid

186

Agnieszka Brzozowska

Szydłowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

TRAMP

Paid

187

Przemysław Brzozowski

Szydłowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

188

OLIVIER GUILLEMIN

PLOEREN

France

Nordic Walking 5 km

M50

Team France

Paid

189

David Deguelle

Gresy Sur Aix

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

190

Valentyn Zasoba

Kamyanske

Ukraine

Nordic Walking 10km

M70

UNWF_Kurazh

Paid

191

FOND Jean-Patrick

Communay

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

192

Iwona Górska

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

193

HECKMANN Jean-Luc

STRASBOURG

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

194

ELODIE BESNIER-KERVERN

35235 - THORIGNE FOUILLARD

France

Nordic Walking 10km

F40

Team France

Paid

195

BETARD OLIVIER

CAMARET

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

196

Borys Yakubyshyn

Berdychiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

197

Marie-Claude Guéguen

Rennes

France

Nordic Walking 10km

F60

Team France

Paid

198

PRIOL michel

BREAL SOUS MONTFORT

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

199

Dorota Pietrzak

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

200

Hieronim Winiarski

Janków Zaleśny

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Walking Krotoszyn

229 PLN

201

Florie Clément

REILLANNE

France

Nordic Walking 10km

F1

Team France

Paid

202

Ida Halk

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

-

Paid

203

COUDERT Christian

PLUNERET ( 56400 )

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

204

Adam Jeszka

Sopot

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

Paid

205

Joanna Zwolenkiewicz

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

206

GAILLEGOT DANIEL

THORIGNY SUR MARNE

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

207

PELLERIN Erwan

CHATEAUGIRON

France

Nordic Walking 10km

M40

Team France

Paid

208

Stanislav Ivanchuk

Hannover

Germany

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Fit Hannover

229 PLN

209

Czmoch Marian

Łosice

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PUKS Łosice

Paid

210

Marcin Zimniak

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Trzej królowie

229 PLN

211

PINSARD GILLES

MONTARGIS

France

Nordic Walking 10km

M60

Team France

Paid

212

michał mazur

Godziszewo

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

213

Grażyna Szustakiewicz

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Włóczykije Gdynia

Paid

214

Piotr Stępak

Tarnów

Poland

Nordic Walking 5 km

M16

-

229 PLN

215

Marzena Skibińska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

zNORDIC Osowa

Paid

216

Yuliia Humeniuk

Житомир

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

217

COURROY Sébastien

20 rue de la forge 56400 PLUMERGAT

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

218

DENOLLE Christian

Noisy-sur-Ecole

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

219

Yulya Humeniuk

Zhytomyr

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

220

Krzysztof Fot

Poznań (Poznań-Jeżyce)

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

221

Marta Nowacka

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

222

Anna Jabłońska

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

223

Bezega Snezhana

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

LET'S GO

Paid

224

Franca Canobbio

Villa di tirano

Italy

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

225

Luigi Bonisolo

Villa di Tirano

Italy

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

226

Svitlana Boldyreva

Kamyanske

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

UNWF_Kurazh

Paid

227

Serena Maria Venturini

Sondrio

Italy

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Valtellina

229 PLN

228

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

229

Danuta Krycka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

230

DOROTA OWCZAREK

Swarzedz

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

231

Pawel Padias

Gdynia

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

232

Anna Łukasiewicz-Godlewska

Warsaw

Poland

Nordic Walking 10km

F40

PASJA Nordic Walking

229 PLN

233

Tomasz Rzepka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

234

Małgorzata Rzepka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

235

Kacper Krzanowski

Jarosław

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Luki Team Polska

91 PLN

236

Grzegorz Krzanowski

Jarosław

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

91 PLN

237

Iryna Snigurivska

Житомир

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

238

Zofia Niewiadomska

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

229 PLN

239

Leokadia Lubańska

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

183 PLN

240

DOMINIK JÓŹWIAK

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

183 PLN

241

Tomasz Lubański

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

242

Natalya Karakulyeva

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

UNWF_Nordic_Team

Paid

243

Yuliia Bihunova

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

UNWF_Nordic_Team

Paid

244

MENYLBIKA BUZMAKOVA

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

245

Alla Hulak

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

UNWF_Nordic_Team

Paid

246

VALENTYNA DEMYDENKO

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

247

Mariia Tarantsova

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

UNWF_Nordic_Team

Paid

248

Yevhenii Tarantsov

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M30

UNWF_Nordic_Team

Paid

249

Nadia Gazina

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

UNWF_Nordic_Team

Paid

250

Iryna FRANTSKEVYCH

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

251

Svitlana Kyrychenko

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

252

TETIANA IVANIUK

Fastov

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

253

Monika Kozłowska

Góra

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

254

Eugeniusz Mleczak

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

255

Maciej Wiśniewski

MALBORK

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

WiśniaTeam

229 PLN

256

Wiesław Poznański Wiesław

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

257

Remigiusz Woźniak

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

ChodzęBoLubię Ostrowiec Świętokrzyski

Paid

258

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

Kijkowe Trzemeszno

Paid

259

Jakub Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Luki Team Polska

Paid

260

Irena Kręcka

Budowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

261

Wesołowski Wojciech

Gniezno

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

262

Anna Zaczyńska-Skiba

Legnica

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

263

Oliwia Szycko

Kobylnica

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

-

Paid

264

Beata Czyżycka

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

265

Beata Kamińska

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Team Częstochowa

Paid

266

Robert Zawadziński

Bielawy

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Partyzanci Konin

Paid

267

Urszula Wojtczak

Czaplinek

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

268

Sylwia Nowakowska

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

269

Kriss Przyborkiewicz

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Pierniki Toruń

Paid

270

Bogdan BARCZYK

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Team Częstochowa

Paid

271

Agnieszka Sittek

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

272

Elżbieta Labudda

Starzyno

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

273

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

274

Joanna Roszman

Reda

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

275

WIESŁAWA BUCZKOWSKA

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

276

Paweł Sitkowski

Mysłowice

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

229 PLN

277

Izabela Kluk

Domatówko

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

278

Ula Golus

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

279

Paweł Gałązka

Gniezno

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

280

Marcin Klawczyński

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Aktywnie w Pniewach

Paid

281

Marta Marczyńska

Gościcino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

282

Krystyna Radecka

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Chodzący Białystok

229 PLN

283

Renata Krugiołka

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Aktywnie w Pniewach

229 PLN

284

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

285

Irena Wiktor

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

286

Ewa ŚWIERCZ

Dobra

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

287

Jan Łądkowski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

288

Wojciech Łądkowski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

289

Grażyna Kujawa

Nowy Zbrachlin

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

290

Ewa Karpienia

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

291

Edyta Bałuch

Swarzędz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Marsz Po Zdrowie

Paid

292

Karolina Kędzierska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

293

Andrzej Lenz

Gniezno

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

294

Agnieszka Malak

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

229 PLN

295

Jolanta Olczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

296

Mirosław Kowalski

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

297

Lenka Lumpeová

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

298

Paweł Chojnacki

Szczecin-Mierzyn

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

299

Romana Kedziora

Baranowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

300

Radzisław Kędziora

Baranowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

301

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

302

Gerard Wiśniewski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

OKAS GDYNIA

229 PLN

303

Jacek Lejkowski

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

304

Rafał Grobelniak

Żukowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

305

Krzysztof Marczak

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M60

KS NW Bełchatów

229 PLN

306

Marcin Świerczyński

Bełchatów

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KS NW Bełchatów

Paid

307

Monika Derek

Łask

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

308

Larysa Demkiv

Uzhgorod

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

309

Roman Becker

Lubin

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

310

Marek Maliszewski

Elbląg

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

311

TOMASZ KOZŁOWSKI

SŁUPSK

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

312

Piotr Kwiatkowski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

313

Anna Miśkowicz

Głogówek

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

314

DOROTA ŁUKASZEWSKA

OSIEK

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

315

Bożena Jagodzinska

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

316

Bohdan Bułakowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

317

Ewa Siwek

Otwock

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

318

Ilona Sejmicka

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

319

Stanisław Sejmicki

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

ChodzęBoLubię Ostrowiec Świętokrzyski

Paid

320

roman woroch

Dopiewo

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

KGHM METRACO. RUDNA

Paid

321

Ireneusz Rogala

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

322

Zbigniew Gwizdała

Gołąbek

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

323

Oksana Zalisko

Lviv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

324

Bogdan Napierała

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

KS NW Bełchatów

Paid

325

Kasia Król

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

326

Krzysztof Karczmarski

Kozienice

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

327

Wojciech Kijewski

Gliwice

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

328

Michał Czaja

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

329

Dariusz Mielczarek

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

330

Aneta Kokot

Iwanowice Duże

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

331

Aneta Kokot

Iwanowice Duże

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

229 PLN

332

ŁUKASZ JÓŹWIAK

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

333

Jaroslav Veigl

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Trnafský Walker

Paid

334

Rafał Błądek

Nowa Wieś Malborska

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Malbork

Paid

335

Grzegorz Przystarz

Oborniki Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Oborygeni Oborniki Śląskie

Paid

336

Stanisław Trybuła

Spytkowice

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

337

Edward Stańczak

Malbork

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

338

Radosław Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

339

Barbara Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

340

Marianna Jóźwiak

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

341

Wojciech Gajdziś

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

342

Tomasz Gajda

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

POKIJKOWANI Nordic Walking Piotrków Trybunalski

Paid

343

Izabela Selib

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

włóczykije Gdynia

Paid

344

Zbigniew Gancarz

Mielec

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

345

Anna Pieczerak

Poland

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Polipack Team GWE

Paid

346

Jolanta Kałduńska

Poland

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Polipack Team GWE

Paid

347

Magdalena Brendel

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

348

Dorota Kwidzińska

Luzino

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Polipack Team GWE

Paid

349

Beata Kołodziejczak

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

350

adam soltys

gdansk

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

351

Adam Marczyński

Goscicino

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

352

Resinka az

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

353

Monika Barzowska

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

354

Jan Stanisławski

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

355

Filip Rybus

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

229 PLN

356

Lesław Spychała

Łowicz

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Polipack Team GWE

Paid

357

Irena Wieckowska

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

Polipack Team GWE

Paid

358

Zdzisław Jaworski

DZIAŁDOWO

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

359

Marek Rejmak

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Włóczykije Gdynia

Paid

360

Sylwia Reseman

Żukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

361

MARCIN ŻURAWIK

Koło

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Saint Gobain Squad

Paid

362

Radosław Olejko

Żukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

363

Darek Piątek

Gniewino

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Polipack Team GWE

Paid

364

Tadeusz Jakimiec

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

365

Lesław Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

366

Marzena Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

367

Justyna Rutz

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

368

Mirela Lejkowska

Gowino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

369

Grażyna Omarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

PASJA Nordic Walking

229 PLN

370

Dawid Wiktor

Mielec

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

371

Andrzej Rusinowicz

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Daj Radość Niepełnosprawnym

Paid

372

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

373

Miron Rożynek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

KS Metraco Polkowice

Paid

374

Malgorzata Plichcinska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekonomik

Paid

375

Agata Potrzebowska

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

376

Marek Potrzebowski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

377

Petr Marek

Bruntál

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

378

Rafał Plewiński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Nordic Team Częstochowa

Paid

379

Roman Madejski

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

380

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

381

Johannes Diez

Eckental

Germany

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

382

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

383

Marek Stefanicki

Świnoujście

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

384

DANUTA GAJEWSKA

Łeba

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

385

Maja Kaczmarek

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

iGosc

Paid

386

Yevhenii Matseiko

Truskavets

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M30

Karpatiya UNWF

Paid

387

Krzysztof Bogajski

Świecie

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

388

Dominika Rudowska

Sopot

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ESJA TEAM

Paid

389

Ewa Raciborska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

ESJA TEAM

Paid

390

Dorota Gazda

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

STADION ŚLĄSKI

Paid

391

Beata Zarach

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

ESJA TEAM

Paid

392

Natalia Zwolińska-Niedźwiadek

Kwasowiec

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

393

Magdalena Rokicka-Hebel

Sopot

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

394

Patrycja Dziedzik

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

395

Dariusz Kopczewski

Koszalin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

396

Dominika Skowrońska

Plewiska

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

397

Ula Markiewicz

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

398

Joanna Pielasa

Janczewo

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

399

Ruslan Guseynov

Moscow

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

M30

Sports club Rodina

Paid

400

Monika Góral - Brygała

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

401

Krystyna Królikowska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

402

Wacław Chmielowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

403

Adam Idźkowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

ESJA TEAM

Paid

404

Sylwia Domurad-Idźkowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ESJA TEAM

Paid

405

Witold Zientkiewicz

Banino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

ESJA TEAM

Paid

406

Damian Banasiak

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

ONWF

229 PLN

407

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

408

Magdalena Behal

Działdowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

409

Stanisław Behal

Działdowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

410

Zbigniew Szczęśniak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

411

Justyna Grabowska-Ufnowska

Czersk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

ONWF

Paid

412

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

413

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

229 PLN

414

Katarzyna Nowy

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

415

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Oborygeni

Paid

416

Elżbieta Strabel

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

#Śremchodzi

Paid

417

Wojciech Strabel

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

#Śremchodzi

Paid

418

Mariusz Drewa

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

419

Roman Wiśniewski

Twardorzeczka

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

420

Petr Cimprich

Olomouc

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M1

Nordic Walking Olomouc

Paid

421

Joanna Pacyga-Grajewska

Gdansk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

422

Piotr Socha

Puławy

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków

Paid

423

Jan Tobolík

Přerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Přerov

Paid

424

Dusan Korduliak

Prerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking Přerov

Paid

425

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

426

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak

229 PLN

427

Andrzej Góral

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Solid Security Bydgoszcz

Paid

428

Wiesława Grochulska

Aleksandrów Kujawski

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

429

Włodzimierz Wroński

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PASJA Nordic Walking

Paid

430

Renata Lewandowska

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

431

Małgorzata Leszczyńska-Nowotka

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

432

Jola Petrow

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Zurawiniec Trenuje

229 PLN

433

Tadeusz Kasprzak

OSIEK

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

434

Ula Cieślikiewicz

Racibórz

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

229 PLN

435

Michał Rogiński

Warsaw

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

229 PLN

436

Anna Padowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

437

Blanka Szulc

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

91 PLN

438

Włodarczyk Małgorzata

Preczów

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

439

Bartłomiej Kownacki

Malbork

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

440

Adam Kowalczuk

Siedlce

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

441

Nina Denysova

Uzhhorod

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

442

Aleksandra Kasprzak

józefów

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

229 PLN

443

Anna Rekos

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

444

Katarzyna Szpilman

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

445

Ryszard NAGÓRSKI

CIECHOCINEK

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

446

Tomasz Błaszkiewicz

Tychy

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking Tychy

229 PLN

447

Ewa Benza

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

448

Jolka Olszańska

Kraków

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

229 PLN

449

Karol Olszański

Kraków

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Fear The Return

229 PLN

450

Izabela Hrycyk

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

451

KRZYSZTOF KRZYSZTOF

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

452

Hana Gudowska

Warsaw

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

453

Agnieszka Blatkiewicz

Gorzów Wlkp.

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Stal Gorzów

Paid

454

Jarosław Migdalczyk

Gorzów Wlkp.

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Stal Gorzów

Paid

455

Ewa Kozłowska

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

456

Małgorzata Kozłowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

457

Joanna Posikata

Kalinowice Zamość

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

458

Leszek Borkowski

Grabianów

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

NoWi Siedlce

Paid

459

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

460

Bogdan Cyrus

Strzebiń

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

461

DOUGLAS WEEDMAN

OMAHA

United States

Nordic Walking 21 km

M60

MDNordicWalking

229 PLN

462

Jan Treppner

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

463

Krzysztof Stępień

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Zurawiniec Trenuje

Paid

464

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

465

Iwona Rybarczyk

Pobiedziska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

466

Marek Balon

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

467

Zdzisław Szumiński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

468

Monika Pardon

Mysłowice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

469

Wiesław Sondej

Rzeszów

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

470

Sebastian Walicki

Sokolow Malopolski

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

471

Anna Pietrzyk

KALISZ POMORSKI

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

KLUB OLIMPIJCZYKA im. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POM

Paid

472

Krystian Kula

Jelcz Laskowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Paid

473

SEBASTIAN KARPIŃSKI

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

474

Sebastian Karpiński

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

229 PLN

475

Jan Nieściór

Stękiny / Olsztyn

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Jonkowo Sport

Paid

476

Mieczysława Nieściór

Stękiny / Olsztyn

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Jonkowo Sport

Paid

477

Agata Brygała

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

478

Dorota Nerc

RUMIA

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

229 PLN

479

Aga Zientkiewicz

Banino

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

480

Aleksandra Budniak

Władysławowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Runners Team

229 PLN

481

Joanna Makuch

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

482

Wioletta Kawka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

483

Andrzej Zwierz

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

484

Patrycja Hnat

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

485

Rafał Depczyński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

486

Rafał Depczyński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

487

Jan Kulczycki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

488

Adam Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

489

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

490

Roppel Bogumiła

EPINAY SUR SEINE

France

Nordic Walking 21 km

F40

-

229 PLN

491

Paweł Połubiak

Siecino

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

492

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Kijkomaniacy PPL

Paid

493

Paweł Wróbel

Orzesze

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

494

Karolina Lasota

Justynów

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

495

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

496

Adriana Szczygieł

Bielsko-biała

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

497

Zoriana Zinovieva

Uzhhorod

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

498

Anna Bielska

Osielsko

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

499

Paulina Czysta

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

500

Joanna Walot

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Na Skrzydłach Wiatru

Paid

501

Teresa Pakuła

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Sercańska Akademia Seniora NW Bełchatów

Paid

502

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

All-Paw-Drive Team

Paid

503

Vladimir Proshin

Moscow

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

M70

Klub Sportowy DED

229 PLN

504

Adam Ślęzak

Elbląg

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

505

Katarzyna Kolmetz

SASINO Katarzyna_Kolmetz@polipack.eu

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

506

Jarosław Wendt

SASINO

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

507

Krzysztof Matuszewski

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

229 PLN

508

Beata Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

509

Piotr Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

510

Mauro Ronchi

Mantova

Italy

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

511

Piotr Dominiczak

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

512

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

513

Dorota Olesińska

Sobków

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

514

Ewa Aksman - Andrzejak

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

PoChodzone Nordic Walking Radomsko

229 PLN

515

Grażyna Stańczak

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Face Nordic Walking Team

229 PLN

516

Adam Fliszczak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

517

Lubomír Gašpar

Tatranská Lomnica

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

518

Jozef Šoltés

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

519

Stefan Szymański

Kieźliny

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

229 PLN

520

Konrad Luściński

KIELCE

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

521

Kamil Kuder

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

229 PLN

522

Michal Praduń

Lublin

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

523

Marta Radziszewski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

229 PLN

524

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Żółwik Opole

229 PLN

525

Agnieszka Sosnowska

Janów

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

KABEX Podkowa Janów

229 PLN

526

Krzysztof Członkowski

Szczekociny

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

527

Andrzej Żytkowski

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

M50

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

528

Marcin Legeżyński

Tarnów

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Spartańska Dzicz

229 PLN

529

Roman Cieślak

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

530

Jolanta Kusza

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

531

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Poland

Nordic Walking 10km

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

532

Roberto Verzola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

M50

Nordic Walking Como

Paid

533

Adam Konieczny

Julianów

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

534

Jan Makowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Rybnicki Klub Nordic Walking

Paid

535

Magda Żylińska

plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

536

Dorota Drewka

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Green Team Zielona Góra

229 PLN

537

Piotr Ordzowiały

Osielec

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

MOCNI POMOCNI

229 PLN

538

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

539

Zuzanna Nowak

test

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

540

Arkadiusz Stępień

ŚCINAWA

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

183 PLN

541

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

542

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

543

Antonello Favaro

Noale

Italy

Nordic Walking 10km

M50

Nico Running

Paid

544

Lidia Koziara

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

ZDROWOPIJ.PL

229 PLN

545

valentina superchi

codigoro

Italy

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

546

Łukasz Sorn

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

547

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

548

Maria Karaś

Zelów

Poland

Nordic Walking 10km

M50

KS NW Bełchatów

Paid

549

Edyta Trzeciak

Janówka

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

LZS Justynów

Paid

550

Danuta Lehmann

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

551

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

552

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

553

Pasquali Nicola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking Como

Paid

554

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

555

Magdalena Muchorowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

556

Wanda Sarnowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Green Team Zielona Góra

Paid

557

Doraota Rachwał-Przybysz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

558

Rafał Jacek

Konin

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

559

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Trzej królowie

Paid

560

Tomasz Rogulski

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

561

Anna Rogulska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Nordic Walking Pasłęk

229 PLN

562

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

563

Cristiano Roberto Paglianti

Viareggio

Italy

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Walking Viareggio

Paid

564

Maja Drewnowska

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

91 PLN

565

Małgorzata Drewnowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

566

Natalia Walesiak

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

91 PLN

567

Anna Walesiak

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

568

Jan Zasowski

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

91 PLN

569

NIEJacek Zieliński

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

570

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

571

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

572

KURAKINA IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

573

KALINICHEVA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

574

Karina Retz-Lemańska

Luboń

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

575

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

576

Marek Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

577

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Green Team Zielona Góra

Paid

578

Kacper Musiałek

Zakrzew

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

579

Maciej Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Trzej królowie

Paid

580

Iwona Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Trzej królowie

Paid

581

Maciej Jr Król

Ludwików

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Trzej królowie

Paid

582

Katarzyna Kot

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

583

Andrzej Adamowicz

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

584

Halina Nogalska

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

585

Przemysław Marchwicki

Sady

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

586

Lesiak Andrzej

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

587

Paweł Sankowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Avocado Wellness Club

Paid

588

GIUSEPPE FILOSA

COMO

Italy

Nordic Walking 10km

M50

Nordic Walking Como

Paid

589

GRZEGORZ RYCHLIK

Halasy

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

229 PLN

590

Joanna Grabna

Radomsko

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

591

Agnieszka Zygmunt

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Motivity

Paid

592

Beata SANKOWSKA

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

593

Mariusz Reczulski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

594

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

595

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Green Team Zielona Góra

Paid

596

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

PTG "Sokół" Rymanów

Paid

597

Bogdan Grzywa

Czyżowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

598

Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

599

jan kocimski

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

600

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

229 PLN

601

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

229 PLN

602

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Barlinek to mnie rusza

229 PLN

603

Lukasz Zawada

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

604

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Polipack Team GWE

Paid

605

Ryszard Koprowski

Tomaszów Lubelski

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

606

Beata Marcinczak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

607

Dariusz Świstek

Wieliszew

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

608

Tomasz Wawrzyniak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

609

Teresa Warchalska

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

610

Bronisław Kasprzak

Wręczyca Wielka

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

611

Sylwia Berłowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

229 PLN

612

Paweł Rylik

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

229 PLN

613

Katarzyna Malinowska

Piekary Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Lecymy Durś

229 PLN

614

Irena Janoszka

Radzionkow

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

229 PLN

615

Anna Wiśniewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

616

Kilan Piotr

Iwanowice duże

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

617

Czesław Błaszczyk

Katowice

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

618

Ewelina Radke-Witczak

Skierniewice, ŁÓDZKIE

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

229 PLN

619

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

620