Lista zawodników

Lp

Imię i nazwisko

Miasto

Kraj

Dystans

Kategoria

Drużyna

Zapłać

1

Maciej Janik

Piła

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M40

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

2

Agnieszka Korybalska

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F14

Monar

Paid

3

Agnieszka Korybalska

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Monar

Paid

4

MARIUSZ MAJKRZAK

SUCHA BESKIDZKA

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

5

Amelia Michalak

Lipia Góra

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F14

Kijomaniacy Chodzież

Paid

6

Justyna Michalak

Lipia Góra

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Kijomaniacy Chodzież

Paid

7

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

8

Arleta Kruszka

Poznań

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

9

Marta stefaniak-łubianka

Monar

Poland

ONLINE - Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

Monar

Paid

10

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F60

Luki Team Polska

Paid

11

Danuta Postek

Poznań

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

12

Łukasz Adamski

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M30

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

13

Ewa Obst

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F60

NW Włóczykije

Paid

14

Marianna Bromber

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F70

NW Włóczykije

Paid

15

Katarzyna Szpilman

Gdynia

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

ESJA TEAM

Paid

16

Dorota Nerc

RUMIA

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

17

Patryk Zieliaś

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

18

Marta Zdanowicz

Słupsk

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Dwa Kije Słupsk

Paid

19

Karol Abel

Kalisz

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M50

Kalisia Nordic Team

Paid

20

Daniel Wiśniewski

Ryczywół

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M30

-

Paid

21

Karolina Kluk

Wawrów

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Dream Team Nordic Walking Wawrów

Paid

22

Grażyna Smarszcz

Lębork

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F60

LĘBORSKIE LWY

Paid

23

Elżbieta Strabel

Śrem

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

#Śremchodzi

Paid

24

Wojciech Strabel

Śrem

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

#Śremchodzi

Paid

25

Dorota Matulewicz

Toruń

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

Toruń Idziemy bez Ryzyka

Paid

26

Ewa Niesporek

Toruń

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F60

Toruń Idziemy bez Ryzyka

Paid

27

Katarzyna Jany

Czarnków

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F30

Nordic Walking Lubasz

Paid

28

Aleksandra Maliniak

Oborniki Śląskie

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F13

Oborygeni

Paid

29

Anna Bruzi

Pleszew

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Kijkomaniacy PPL

Paid

30

Lidia Nowaczyk

Pleszew

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

31

Monika Nowaczyk

Pleszew

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

32

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

Kijkomaniacy PPL

Paid

33

Andrzej Góral

Bydgoszcz

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

M1

Solid Security Bydgoszcz

Paid

34

Małgorzata Kubiak

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

35

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

36

Aleksy Łopiński

pila

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

-

37

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

Kijkomaniacy PPL

Paid

38

Marcin Kujawa

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Monar

Paid

39

Łukasz Osipiuk

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M30

Monar

Paid

40

Adrian Bazela

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

41

Zbigniewe Joachimiak

Rożnowice

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M50

Monar

Paid

42

Zygmunt Halaburda

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

Monar

Paid

43

Adrian Kozłowski

Rożnowice

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M16

Monar

Paid

44

Krzysztof Paluszak

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

45

Ada Skierecka

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F14

Monar

Paid

46

Patryk Kaczmarek

Rożnowice

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M16

-

Paid

47

Diana Jonasdottir

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F30

Monar

Paid

48

Karol Wrzyszcz

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

49

Olga Herfort

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F14

-

50

Szymon Kowalski

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

-

Paid

51

Jakub Smogulecki

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

-

52

Bartosz Schultz

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

53

Michał Rudnicki

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

54

Olgierd Bajerlein

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

-

55

Arleta Wojtasik

Rożnowice

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M14

Monar

Paid

56

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M60

Polipack Team GWE

Paid

57

Maria Opaczewska

Poznan

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

58

Zbigniew Romanowski

Rogoźno

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

59

Robert Zawadziński

Bielawy

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M50

Partyzanci Konin

Paid

60

Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Wieleń

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

61

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

62

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Toruń Idziemy bez Ryzyka

Paid

63

Patrycja Miładowska

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F30

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

64

Alina Walińska-Perska

Kowanówko

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

65

Ewa Safian

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F60

NW Włóczykije

Paid

66

Małgorzata Stuper

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

67

Urszula Fiedler-Maliniak

Oborniki Śląskie

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Oborygeni

Paid

68

Renata Józefczyk

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

69

Małgorzata Chojnacka

Oborniki

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

NW Włóczykije

Paid

70

Katarzyna Janecka

Kowanówko

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F70

NW Włóczykije

Paid

71

Ewa Farmuz

Gołaszyn

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

NW Włóczykije

Paid

72

Maria Przybyłek

Rożnowo

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

73

Teresa Grygiel

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

74

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

75

Irmina Kołecka

Oborniki k. Poznania

Poland

ONLINE - Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

F1

-

Paid

76

BARBARA KASPRZAK

Oborniki

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

NW Włóczykije

Paid

77

Marcin Pelcner

Rożnowo

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M50

NW Włóczykije

Paid

78

Małgorzata Żbikowska

Toruń

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

Toruń Idziemy bez Ryzyka

Paid

79

Ryszard Żbikowski

Toruń

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M60

Toruń Idziemy bez Ryzyka

Paid

80

Marcel Polak

Wrocław

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

Oborygeni

Paid

81

Danuta Choryńska

Swarzędz

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F70

Marsz Po Zdrowie

Paid

82

Joanna Makuch

Trzcianka

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

83

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

84

Tomasz Nowaczyk

Płochocin

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

85

Runowska Dorota

Drezdenko

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

86

Jarosław Runowski

Drezdenko

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

87

Wiesław Smarszcz

Lębork

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M60

LĘBORSKIE LWY

Paid

88

Anna Pietrzyk

Kalisz Pomorski

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

KLUB OLIMPIJCZYKA im. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POM

Paid

89

Zbigniew Gancarz

Mielec

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

90

Dawid Wiktor

Mielec

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

91

Irena Wiktor

Mielec

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

92

Małgorzata Dziuba Jankowska

Budziejewo

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

-

Paid

93

Zuzanna Konieczna

Budziejewo

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

94

Hubert Malicki

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

95

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M75

Oborygeni

Paid

96

Darek Przyczyna

Konin

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M50

Partyzanci Konin

Paid

97

Joanna Rasała

Witkowo

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

98

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

99

Łukasz Polak

Oborniki Śląskie

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Oborygeni

Paid

100

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

-

101

Franciszek Czekajlo

Drezdenko

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

102

JAN Kulczycki

Gdańsk

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

103

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F16

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

104

Anna Wróblewska

Krzyszkowo

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

105

Roman Madejski

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

106

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

107

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

108

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

Zasapani Hydro Trzcianka

109

Barbara Drewnowska

Trzcianka

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F50

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

110

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

111

Michał Zielsdorf

Śmieszkowo

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

-

Paid

112

Anna Matukin-Pakuszyńska

Opole

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F40

-

113

Tomasz Wujek

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

114

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M16

Polipack Team GWE

Paid

115

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

116

Karol Lipiński

Szczecin

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

117

Hanna Szulc

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

118

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

119

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak

120

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

121

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

122

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M40

Kijkomaniacy PPL

Paid

123

Krzysztof Skiera

bydgoszcz

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Life Balance Place

Paid

124

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

Fabryka Nordica Trzcianka

125

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M40

Partyzanci Konin

Paid

126

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Fabryka Nordica Trzcianka

127

Joanna Walot

Łódź

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F16

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

128

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

129

Lidia Bihuniak

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

130

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F40

Marsz Po Zdrowie

131

Szymon Szczeciński

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

132

Łukasz Szczeciński

Poznań

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

133

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M40

Partyzanci Konin

Paid

134

Aleksandra Łaszkiewicz

Trzcianka

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

F1

-

Paid

135

MARCIN ŻURAWIK

Koło

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

Saint Gobain Squad

Paid

136

Marzena Szulc-Mikołajczak

Wągrowiec

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F30

-

Paid

137

Dariusz Sielski

Poznań

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

All-Paw-Drive Team

Zostaw email żeby być na bieżąco