Lista zawodników

Lp

Imię i nazwisko

Miasto

Kraj

Dystans

Kategoria

Drużyna

Zapłać

1

Halina Piotrowska

Lutomiersk

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

"Aktywni" Lutomiersk

Paid

2

Maria Opaczewska

Poznan

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

3

Henryk Ostólski

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

KS NW Bełchatów

Paid

4

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

100 PLN

5

Mykola Kulynych

LVIV

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M60

-

100 PLN

6

Bogna Olejniczak

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

F50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

7

Marian Kowalczuk

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

8

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

100 PLN

9

Iwona Górska

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

100 PLN

10

Małgorzata Kozłowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

PASJA Nordic Walking

100 PLN

11

Anna Padowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

PASJA Nordic Walking

100 PLN

12

Katarzyna ŁAZARSKA

Lutomiersk

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

"Aktywni" Lutomiersk

Paid

13

Dorota Noskiewicz

Płock

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

NW CZŁAPSKI TEAM

100 PLN

14

Burna Iweta

Płock

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

NW CZŁAPSKI TEAM

100 PLN

15

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

100 PLN

16

Ewa Frankiewicz

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

F40

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

17

Katarzyna Kruszyniak

Zofiówka

Poland

Nordic Walking 10km

F40

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

18

Magdalena Kulwicka

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Czewarun Tim

Paid

19

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

20

Arleta Kruszka

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

21

Ilona Szendzielorz

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

100 PLN

22

Joanna Kołodziej

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

23

Jola Owczarek

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Luki Team Polska

Paid

24

Weronika Rosak

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

100 PLN

25

Marcin Rosak

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

KS trenujenordicwalking.pl

Paid

26

Szymon Szczeciński

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

50 PLN

27

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

28

Ilona Kapitaniak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Kalisia Nordic Team

Paid

29

Karol Abel

Kalisz

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Kalisia Nordic Team

Paid

30

Miroslaw Walawko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Avocado Wellness Club

100 PLN

31

Hanna Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

100 PLN

32

Anna Matukin-Pakuszyńska

Opole

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

100 PLN

33

Grzegorz Żak

Rzeszów

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

100 PLN

34

Hubert Malicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

35

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Ciekusy NW

100 PLN

36

Marta Bal

Lutomiersk

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

"Aktywni" Lutomiersk

Paid

37

Katarzyna Bednarek-Mogińska

Lutomiersk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

"Aktywni" Lutomiersk

Paid

38

Teresa Grygiel

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

39

Jolanta Olczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

40

Mirosław Jachimowicz

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Luki Team Polska

Paid

41

Renata Jachimowicz

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Luki Team Polska

Paid

42

Artur Wołoszka

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

43

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

44

Tomasz Grzegorek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M50

KS NW Bełchatów

Paid

45

Tomasz Gajda

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

POKIJKOWANI Nordic Walking Piotrków Trybunalski

100 PLN

46

Beata Stępień

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

47

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Marsz Po Zdrowie

100 PLN

48

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Marsz Po Zdrowie

100 PLN

49

Renata Markiewicz

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Kalisia Nordic Team

Paid

50

Magdalena Knapik

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Kalisia Nordic Team

Paid

51

Sylwia Banaszkiewicz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

52

Arkadiusz BANASZKIEWICZ

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

53

Barbara Matulewicz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

54

Zbigniew Szczęśniak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

55

Wacław Żbikowski

Wieruszów

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

56

Tadeusz Majka

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

57

Jolanta Błądek

Łódź

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

-

Paid

58

Witold Witold

Łódź

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

59

Robert Kowalak

Kostrzyn Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

Paid

60

Bożena Jurczyńska

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Nordic Team Częstochowa

Paid

61

Ola Dybek

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

KS NW Bełchatów

Paid

62

Małgorzata Niedźwiecka

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Team Częstochowa

Paid

63

Dorota Mogielska-Dybek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

64

Marcin Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

100 PLN

65

Michał Osiński

Łódź

Poland

Nordic Walking 5 km

M16

Luki Team Polska

Paid

66

Michał Osiński

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

67

KATARZYNA PRZYTUŁA

Aleksandrów Łódzki

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

68

Angelika Kalle

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

69

Jan Kumaszka

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

KS NW Bełchatów

Paid

70

Łukasz Kwasny

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

71

Jan Kulczycki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

72

Jolanta BARCZYK

CZĘSTOCHOWA

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Team Częstochowa

Paid

73

Bogdan BARCZYK

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Nordic Team Częstochowa

Paid

74

Daniel Romanowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Luki Team Polska

Paid

75

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

76

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Polipack Team GWE

Paid

77

Ewa Szewczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

78

Łukasz Bartosiewicz

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

79

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Nordic Team Częstochowa

Paid

80

Agnieszka Pinis

Blachownia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Team Częstochowa

Paid

81

Agnieszka Paprotna

Częstochowa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

82

Bogusław Radziejowski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

83

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Nordic Team Częstochowa

Paid

84

Ola Musiał

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Nordic Team Częstochowa

Paid

85

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Aktywnie w Pniewach

Paid

86

Tadeusz Kasprzak

OSIEK

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

87

Anna Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Luki Team Polska

Paid

88

Sylwia Bartosik

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

KS NW Bełchatów

100 PLN

89

Wioletta Wanat

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

NW Konin Warto nad Wartą

Paid

90

Garbowicz Tomasz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

91

justyna

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

100 PLN

92

Henryka Owczarek

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Marsz Po Zdrowie

Paid

93

Krzysztof Wilczek

Zębowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

94

AGNIESZKA GRZEGOREK

BEŁCHATÓW

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

95

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

96

Agnieszka Krawętek

BEŁCHATÓW

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Luki Team Polska

Paid

97

Edward Tomczyk

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

M70

Marsz Po Zdrowie

Paid

98

Danuta Postek

Poznań

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

99

Jolanta Cholewka

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

100

Marcin Klawczyński

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Aktywnie w Pniewach

Paid

101

Iwona Maślanka

Śmigiel

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

102

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Kijkomaniacy PPL

Paid

103

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

104

Izabella Koniak

Śrem

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Marsz Po Zdrowie

Paid

105

Łukasz Witczuk

Siedlce

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Luki Team Polska

Paid

106

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

107

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

108

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

109

ZDZISŁAW BLADOWSKI

Łódź

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

110

Adam Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

111

Małgorzata Szymska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Luki Team Polska

Paid

112

Barbara Dankiewicz

Łowicz

Poland

Nordic Walking 10km

F50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

113

Krzysztof Gołębiowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

114

Katarzyna Kolmetz

Sasino

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

115

Jarosław Wendt

SASINO

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

116

Lesław Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

117

Justyna Rutz

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

118

Marzena Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

119

Barbara Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

120

Igor Wawrzyniak

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Polipack Team GWE

Paid

121

Izabela Towarnicka

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Polipack Team GWE

Paid

122

Radosław Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

100 PLN

123

Mirela Lejkowska

Gowino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

124

Krystyna Królikowska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

125

Rafał Toporek

Przodkowo

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Polipack Team GWE

Paid

126

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

127

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

128

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

129

Marcin Świerczyński

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

KS NW Bełchatów

Paid

130

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Marsz Po Zdrowie

Paid

131

Teresa Pakuła

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

Marsz Po Zdrowie

Paid

132

Ewa Rośkowska

Antoniówka

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

133

Tadeusz Rośkowski

Antoniówka

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

134

Bogdan Napierała

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

KS NW Bełchatów

Paid

135

Dariusz Witkowski

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

136

Renata Kunysz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Bolące Piszczele Bełchatów

Paid

137

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

Luki Team Polska

Paid

138

Witold Zych

Krosno

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

100 PLN

139

JOANNA SKURNICA

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

KS NW Bełchatów

Paid

140

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Żółwik Opole

Paid

141

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PASJA Nordic Walking

Paid

142

Monika Derek

Łask

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

143

Wiktor Olszewski

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

100 PLN

144

Joanna Walot

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Na Skrzydłach Wiatru

Paid

145

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Oborygeni

Paid

146

Karolina Świtała

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

NWPL GARROSA TEAM

Paid

147

Maria Karaś

Łask

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

148

Marcin Skurnica

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

KS NW Bełchatów

Paid

Zostaw email żeby być na bieżąco